ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE

ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE

ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE

   Lise kampüsümüzden yolculuğumuza başladık.

 1.GÜN Sultanahmet’te kahvaltı yapıldıktan sonra tarihi yarım adayı gezmeye başladık. At meydanı,Topkapı Sarayı, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcını gördükten sonra Sultanahmet’te yemek molası verdik. Ardından Kapalı çarşı ve Mısır çarşısı gezildi. Forum İstanbul’da serbest zaman verildikten sonra otele dönüş yapıldı. Otelde yemek, havuz vb etkinliklere katılım sağlandı.

 2.GÜN Otelde kahvaltı, Dolmabahçe sarayı, Boğazda yat turu, Rahmi koç müzesi gezildi. İstinye parkta serbest zaman verildikten sonra Eyüp sultan, Pier loti ziyaret edildi. Otelde akşam yemeği vb etkinlikler yapıldı.

 3.GÜN Adaları (Heybeli ada, Büyük ada) gezdik. Burada tarihi yerler, bisiklet turları gibi etkinlikler vardı. Tüm bu eğlenceli günlerden sonra İzmir'e dönüşümüz başladı. İzmir Koleji ailesi olarak güzel, keyifli ve eğlenceli dakikalarımız unutulmaz anılarımızda yerini aldı.

02.04.2019
ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE ÖZEL İZMİR ANADOLU VE FEN LİSESİ İSTANBUL GEZİSİNDE