KADROMUZ

Cevat AYGÜL

Cevat AYGÜL

Okul Müdürü
Zeynep GÜNDÜZ

Zeynep GÜNDÜZ

Müdür Yardımcısı
Gülden GÜLER

Gülden GÜLER

Müdür Yardımcısı
Esra KOYUNCU

Esra KOYUNCU

Müdür Yardımcısı
Aslıhan NARTER

Aslıhan NARTER

Anaokul-İlkokul PDR Zümre Başkanı- 4.Sınıflar PDR Öğretmeni
Elif ÇARHOĞLU

Elif ÇARHOĞLU

Anaokul ve 1.Sınıflar PDR Öğretmeni
Begüm DEMİRKAYA

Begüm DEMİRKAYA

2.Sınıflar PDR Öğretmeni
Melike AK

Melike AK

3.Sınıflar PDR Öğretmeni
Hilal YILMAZ

Hilal YILMAZ

Anaokul ve 1.Sınıflar Yardımcı PDR Öğretmeni
Şafak GÜLTEKİN

Şafak GÜLTEKİN

2.Sınıflar Yardımcı PDR Öğretmeni
Bilge ÇEKER

Bilge ÇEKER

Rehber Öğretmen Bölüm Başkanı
SELEN DOĞAN

SELEN DOĞAN

Rehber Öğretmen
Duygu KATI

Duygu KATI

Rehber Öğretmen
Çağla DİREK

Çağla DİREK

Rehber Öğretmen
Buğra HÜŞLÜ

Buğra HÜŞLÜ

Ölçme Değerlendirme
Yakup PULAT

Yakup PULAT

Ölçme Değerlendirme
Sema YEŞİLDAŞ

Sema YEŞİLDAŞ

Sınıf Öğretmeni
Damla BOSTANCI

Damla BOSTANCI

Sınıf Öğretmeni
Mümine FİLİZ

Mümine FİLİZ

Sınıf Öğretmeni
Ayşegül SARICA

Ayşegül SARICA

Sınıf Öğretmeni
Satiye Nur SUCULAR

Satiye Nur SUCULAR

Sınıf Öğretmeni
Nedime GÜL

Nedime GÜL

Sınıf Öğretmeni
Seval ÖZYEŞİL

Seval ÖZYEŞİL

Sınıf Öğretmeni
Gökçe UZUN

Gökçe UZUN

Sınıf Öğretmeni
Selman ÇAKMAK

Selman ÇAKMAK

Sınıf Öğretmeni
Dilek ÇAMOĞLU

Dilek ÇAMOĞLU

Sınıf Öğretmeni
Aytaç ÖZLEN

Aytaç ÖZLEN

Sınıf Öğretmeni
İnci KANBUR

İnci KANBUR

Sınıf Öğretmeni
Aylin AVCI

Aylin AVCI

Okul Öncesi Öğretmeni
Arzu KOVACI

Arzu KOVACI

Okul Öncesi Öğretmeni
Aslı NAR

Aslı NAR

Okul Öncesi Öğretmeni
Ayfer GÜNEŞ

Ayfer GÜNEŞ

Okul Öncesi Öğretmeni
Rümeysa Haser

Rümeysa Haser

Okul Öncesi Öğretmenİ
Rabia TUNÇ

Rabia TUNÇ

Okul Öncesi Manevi Eğitim Öğretmeni
GÖKSEL GÜNDÜZ

GÖKSEL GÜNDÜZ

Türkçe Öğretmeni-Zümre Başkanı
BÜŞRA SARI

BÜŞRA SARI

Türkçe Öğretmeni
MUZAFFER KAYA

MUZAFFER KAYA

Türkçe Öğretmeni
İlknur TUNA

İlknur TUNA

Edebiyat Öğretmeni (Zümre Başkanı)
Şevin Dicle YALUR

Şevin Dicle YALUR

Edebiyat Öğretmeni
Enes DOĞANALP

Enes DOĞANALP

Edebiyat Öğretmeni
Selin TUYAN

Selin TUYAN

Edebiyat Öğretmeni
Cihan ÇOLAK

Cihan ÇOLAK

Edebiyat Öğretmeni
Eylül MINDIK

Eylül MINDIK

Edebiyat Öğretmeni
Ekin KILIÇ

Ekin KILIÇ

Matematik Öğretmeni
Buket ALTIN

Buket ALTIN

Matematik Öğretmeni
Mehmet Uğur CAN

Mehmet Uğur CAN

Matematik Öğretmeni
CANAN PAŞA

CANAN PAŞA

Matematik Öğretmeni
Recep İNANÇ

Recep İNANÇ

Matematik Öğretmeni
Güzide SALGAR

Güzide SALGAR

Matematik Öğretmeni
Candan SARIKAN

Candan SARIKAN

Matematik Öğretmeni
Mustafa GÜLTEKİN

Mustafa GÜLTEKİN

Matematik Öğretmeni
Ömer TUBAL

Ömer TUBAL

Matematik Öğretmeni
Hasbiye ÇALIK

Hasbiye ÇALIK

Matematik Öğretmeni
Hatice Selcan YILDIRIM

Hatice Selcan YILDIRIM

Matematik Öğretmeni
Neşet ŞEN

Neşet ŞEN

Matematik öğretmeni
Mehmet Ümit GÜRSOY

Mehmet Ümit GÜRSOY

Matematik Öğretmeni
Duygu ÖZ

Duygu ÖZ

Matematik Öğretmeni
Demet GÜNEY

Demet GÜNEY

Matematik Öğretmeni
Fatma Özgür GÜLER

Fatma Özgür GÜLER

Fen Ve Teknoloji Öğretmeni
Fadime KINAY

Fadime KINAY

Fen ve Teknoloji Öğretmeni
Filiz KADIOĞLU

Filiz KADIOĞLU

Fizik Öğretmeni - Zümre Başkanı
Pelin ÇAĞRI

Pelin ÇAĞRI

Kimya Öğretmeni
Gamze COŞKUN

Gamze COŞKUN

Biyoloji Öğretmeni
Tuğba YILMAZ

Tuğba YILMAZ

Biyoloji Öğretmeni
Türkan ALPASLAN

Türkan ALPASLAN

Kimya Öğretmeni
Yaşar Gazi OLGUN

Yaşar Gazi OLGUN

Fizik Öğretmeni
Fulya AYDOĞAN

Fulya AYDOĞAN

Fizik Öğretmeni
Zehra KARAKUYU

Zehra KARAKUYU

Biyoloji Öğretmeni
Dilek ELKOCA

Dilek ELKOCA

Biyoloji Öğretmeni
Hilal İKİZ

Hilal İKİZ

Kimya Öğretmeni
Seçil SEZGİN

Seçil SEZGİN

Kimya Öğretmeni
Nazike Aktürk ORTA

Nazike Aktürk ORTA

FizikÖğretmeni
Samet ŞAHİNER

Samet ŞAHİNER

Kimya Öğretmeni
Dilek GÜL

Dilek GÜL

Fizik Öğretmeni
Sevilay ÇET

Sevilay ÇET

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni - Değerler Eğitimi- Zümre Başkanı
Merve KONCA

Merve KONCA

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi - Değerler Eğitimi Öğretmeni
Emine SÜS

Emine SÜS

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi - Değerler Eğitimi Öğretmeni
Hülya ÖZSOY

Hülya ÖZSOY

KURAN-I KERİM Öğretmeni
Hacer ÇETİN

Hacer ÇETİN

Değerler Eğitimi ve KURAN-I KERİM Öğretmeni
Rabia TUNÇ

Rabia TUNÇ

Okul Öncesi Manevi Eğitim Öğretmeni
Meryem TUNCER

Meryem TUNCER

Sosyal Bilgiler Zümre Başkanı
Barış BOSTANCI

Barış BOSTANCI

Sosyal Bilgiler
Özlem ÇALIŞKAN

Özlem ÇALIŞKAN

Sosyal Bilgiler
Serhat ÖZCAN

Serhat ÖZCAN

Coğrafya Öğretmeni - Zümre Başkanı
Cihat KAYIŞ

Cihat KAYIŞ

Tarih Öğretmeni
Özge SOLMAZ

Özge SOLMAZ

Tarih Öğretmeni
Ayşe KAYIŞ

Ayşe KAYIŞ

Coğrafya Öğretmeni
İlknur İRALGİL

İlknur İRALGİL

Felsefe Öğretmeni
Ayşenur AYBAR

Ayşenur AYBAR

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Günhal Ece KIRBIYIK

Günhal Ece KIRBIYIK

Coğrafya Öğretmeni
Funda KÖPSEN

Funda KÖPSEN

Tarih Öğretmeni
Melis Sarpkaya

Melis Sarpkaya

İngilizce Öğretmeni
Bihter GÜMÜŞ

Bihter GÜMÜŞ

İngilizce Öğretmeni
Zeliha KURT

Zeliha KURT

İngilizce Öğretmeni
Pelin KAÇMAZ

Pelin KAÇMAZ

İngilizce Öğretmeni
Yiğit Recep ULUS

Yiğit Recep ULUS

İngilizce Öğretmeni
Birgül YEŞİL

Birgül YEŞİL

İngilizce Öğretmeni - Zümre Başkanı
Rümeysa ASLAN

Rümeysa ASLAN

İngilizce Öğretmeni
Didem AKIN

Didem AKIN

İngilizce Öğretmeni
Defne ATAY

Defne ATAY

İngilizce Öğretmeni
Nimet BAŞTÜRK

Nimet BAŞTÜRK

Almanca Öğretmeni
A.Egemen KILIÇ

A.Egemen KILIÇ

İngilizce Öğretmeni
Gizem HUSSAIN

Gizem HUSSAIN

İngilizce Öğretmeni
Meltem KILINÇAT

Meltem KILINÇAT

İngilizce Öğretmeni
Hülya KALKAN

Hülya KALKAN

İngilizce Öğretmeni
Selin MANTAR TORUN

Selin MANTAR TORUN

İngilizce Öğretmeni
Rana ESEN

Rana ESEN

Almanca Öğretmeni
Tufan GİRGİN

Tufan GİRGİN

Beden Eğitimi Öğretmeni - Ortaokul Zümre Başkanı
Sercan YILDIRIM

Sercan YILDIRIM

Beden Eğitimi Öğretmeni
Miraç YILMAZ

Miraç YILMAZ

Müzik Öğretmeni
Nesrin PEKÇAKAR

Nesrin PEKÇAKAR

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Murat ABAY

Murat ABAY

Satranç Öğretmeni
Esin SAYIN

Esin SAYIN

Müzik Öğretmeni - İlkokul Zümre Başkanı
Nuri ÜZE

Nuri ÜZE

Beden Eğitimi
Esra KÖMÜRCÜOĞLU

Esra KÖMÜRCÜOĞLU

Görsel Sanatlar Öğretmeni
Murat ABAY

Murat ABAY

Satranç Eğitmeni
Bektaş Emre Erdem

Bektaş Emre Erdem

Beden Eğitimi Öğretmeni - Zümre Başkanı
Başak ATALAY

Başak ATALAY

Beden Eğitimi Öğretmeni